Dlažba Navarti Levin White 60x120 Matt. Rett.
Kód: 238355Detailní popis produktu
Dlažba Navarti Levin White 60x120 Matt. Rett. představuje moderní velkoformátovou dlažbu s elegantním vzhledem kamene o rozměru 60x120 cm. Tento produkt v bílém odstínu a matném provedení je rektifikovaný, a je tak ideální volbou pro interiér a koupelny.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Bílá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R9
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.88 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Navarti Levin |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.