Dlažba Polis N.Y.C. Tribeca 30x60 RT
Code: 23237Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.98 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Polis N.Y.C. |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Žula |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 16795 |