Dlažba Rondine Sherwood Mahogany 15x100 (S J90493)
Kód: 238414Detailní popis produktu
Dlažba Rondine Sherwood Mahogany je obdélníková dlažba o rozměrech 15x100 cm. Nabízí hnědý odstín a hrubší povrch, který věrně imituje vzhled dřeva. Je vyrobena z mrazuvzdorného slinutého materiálu, což ji předurčuje pro různé aplikace.
Specifikace
Rozměr: 15 x 100 cm
Povrch: Hrubší
Barva/odstín: Hnědá
Mrazuvzdornost: Mrazuvzdorná
Otěruvzdornost: PEI4
Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 16.2 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 9.5 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Série: | Rondine Sherwood |
| Rozměr: | 15 x 100 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,23 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S J90493 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.