Dlažba Saime Frammenta Perla 60x60 Nat. Rett. (8658175)
Kód: 37619Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.91 kg |
| Barva: | Šedá, Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Saime Frammenta |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Terrazzo, Luxusní zboží, Žula |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 8658175 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.