Dlažba Sant Agostino Duo Back Sand AS Rett. 60x60 (CSADBSAS60)
Kód: 68405Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.72 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sant Agostino Duo |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Cihla, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | CSADBSAS60 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.