Dlažba Settecento Evoque Titanio 29,9x120 Rett.
Code: 12621Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.61 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 299 mm |
| Series: | Settecento Evoque |
| Dimension: | 29.9 x 120 x 1.05 |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 131032 |