Dlažba Settecento Reverse Artic Naturale 60x60 Rett.
Code: 68015Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.67 kg |
| Color: | Bílá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Settecento Reverse |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 156101 |