Dlažba Sichenia Con_Creta Angolo Gradino Costa Retta DX Grigio Basalto Satin 33x120 Rett. (196425)
Kód: 108166Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NEZAŘAZENÉ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.6 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Série: | Sichenia Con_Crete |
| Rozměr: | 33 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 196425 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.