Dlažba Sichenia Con_Creta Beige Soft Grip 60x60 Rett. (S 196352)
Kód: 216043Detailní popis produktu
Dlažba Sichenia Con_Creta Beige Soft Grip je kvalitní slinutá dlažba v béžovém odstínu. Jedná se o rektifikovaný materiál o rozměru 60x60 cm s hrubším povrchem, určený pro exteriérové prostory. Tato dlažba je mrazuvzdorná a disponuje protiskluzovými vlastnostmi, které umožňují její pokládku na balkoně nebo terase.
Klíčové vlastnosti:
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: Hrubší
- Barva/odstín: Béžová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10, protiskluznost na bosou nohu A+B
- Tloušťka: 0.9 cm
Podrobné technické údaje naleznete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.58 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Sichenia Con_Crete |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S 196352 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.