Dlažba Tuscania La Leccese Almond Outdoor 30,4x61 (M2U1)
Kód: 50420Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.65 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 610 mm |
| Šířka: | 304 mm |
| Série: | Tuscania La Leccese |
| Rozměr: | 30.4 x 61 x 0.9 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,3 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Schody, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | M2U1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.