Grazia Boiserie Ang. Zoccolo Beige 2,2x20 Matt. (ZOA06)
Kód: 207708Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY BOISERIE 20X80 / 20X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Série: | Grazia Boiserie |
| Rozměr: | 2 x 20 |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Retro |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Jiné, Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | ZOA06 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.