Gres Aragón Ocean Green River Cantonera External Radial 29,7x4,2 Matt. (905168)
Kód: 35564Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Barva: | Tyrkysová, Modrá, Zelená |
| Povrch: | Matný |
| Délka: | 297 mm |
| Šířka: | 42 mm |
| Série: | Gres de Aragon Ocean |
| Rozměr: | 4.2 x 29.7 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 42 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Mramor, Luxusní zboží |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 905168 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.