Hex Dlažba CIR Cotto del Campiano Terra Di Pienza esagona 15,8x18,3 (1081244)
Kód: 50601Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.85 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 183 mm |
| Šířka: | 158 mm |
| Série: | CIR Cotto del Campiano |
| Rozměr: | 15.8 x 18.3 x 1 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balení: | 0,52 m² |
| Estetický vzhled: | Cihla |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 1081244 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.