ICONIC nástěnná vanová baterie, zlato mat AF010GB
Kód: AF010GBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ICONIC ZLATO MAT - PÁKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.973 kg |
| EAN: | 8590913961786 |
| Barva: | Zlato mat |
| Šířka: | 307mm |
| Série: | ICONIC |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Ovládání: | Páka |
| Hloubka výrobku: | 128mm mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balení: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Integrovaný vrukojeti |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.