IN METRO Light Grey 7,5x15 (EQ-3) (1bal=0,5m2) 22350
Kód: 22350Související produkty
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Obklad Equipe Evolution InMetro Victorian Green 7,5x15 (22354)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 3 týdny
1 198 Kč bez DPH
1 449 Kč
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
IN METRO obklad Cream 7,5x15 (EQ-3) (bal=0,5m2) 22351_E
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
EVOLUTION obklad Blanco Brillo 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 7397
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 795 Kč
–6 %
IN METRO obklad Cobalt 7,5x15 (EQ-6) (bal=0,5m2) 22355_E
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 394 Kč bez DPH
1 687 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
EVOLUTION obklad Gris Claro Brillo 15X15 (EQ-0) (bal=1m2) 20957
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 795 Kč
–6 %
EVOLUTION obklad Cobalt 15X15 (EQ-6) (1bal=1m2) 22465
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 394 Kč bez DPH
1 687 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
EVOLUTION obklad Blanco Mate 7,5x15 (EQ-0) (1bal=0,5m2) 12743
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
IN METRO obklad Black 7,5x15 (EQ-4) (bal=0,5m2) 22001
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Equipe Evolution London Cobalt 5x15 (22477)
Na objednávku, dodání cca 3 týdny
198 Kč bez DPH
239 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 795 Kč
–6 %
EVOLUTION obklad Amber 7,5x15 (EQ-6) (1bal=0,5m2) 22466
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 394 Kč bez DPH
1 687 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 795 Kč
–6 %
EVOLUTION obklad Amber 15X15 (EQ-6) (1bal=1m2) 22463
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 394 Kč bez DPH
1 687 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro obklad Equipe Evolution Negro Mate 7,5x15 (20122)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 3 týdny
867 Kč bez DPH
1 049 Kč
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
SALECODE:RETRO3:3:%
Obklad Equipe Evolution Negro Pencil Bullnose 3x15 (23124)
Na objednávku, dodání cca 3 týdny
107 Kč bez DPH
129 Kč
Obklad Equipe Evolution Blanco Pencil Bullnose 3x20 (23120)
Na objednávku, dodání cca 3 týdny
123 Kč bez DPH
149 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
IN METRO obklad White Matt 7,5x15 (EQ-3) (bal=0,5m2) 22352_E
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Obklad Equipe Evolution Vitex Blanco 7,5x15 (22526)
Skladem u dodavatele (3-7dní) 70-80m2
330 Kč bez DPH
399 Kč
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.96 kg |
| EAN: | 8435404932183 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8.3mm |
| Série: | EVOLUTION & INMETRO |
| Rozměr: | 7,5x15 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.96kg |
| Počet ks vbalení: | 88 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.