KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Kód: KI14NBSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
5 890 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová retro baterie, černá páčka, bronz KI10NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 186 Kč bez DPH
5 065 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 890 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, černá páčka, bronz KI42NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 475 Kč bez DPH
4 205 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, černá páčka, bronz KI02NB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK nástěnná sprchová retro baterie, černá páčka, bronz KI11NB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK nástěnná retro baterie, černá páčka, bronz KI15NB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 690 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, černá páčka, bronz KI41NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 622 Kč bez DPH
3 173 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
KIRKÉ BLACK stojánková bidetová retro baterie s výpustí, černá páčka, bronz KI03NB
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KIRKÉ BLACK BRONZ - RETRO VODOVODNÍ PÁKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 2.43 kg |
| EAN: | 8590913931925 |
| Barva: | Bronz |
| Délka: | 303mm |
| Série: | KIRKÉ BLACK |
| Instalace: | Stojánková |
| Ovládání: | Páka |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 190mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Typ kartuše: | 42mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Výška výtoku: | 224mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 590 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 683 Kč bez DPH
5 667 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
6 990 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 968 Kč bez DPH
6 011 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 390 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 252 Kč bez DPH
6 355 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 790 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 247 Kč bez DPH
7 559 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 490 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 612 Kč bez DPH
5 581 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 090 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 750 Kč bez DPH
6 957 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 590 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 394 Kč bez DPH
6 527 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 890 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 186 Kč bez DPH
5 065 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 190 Kč
–14 %
KIRKÉ stojánková dřezová retro baterie, chrom KI14C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.