LUXOR GOLD MATT sprchové dveře pro rohový vstup 1000mm, čiré sklo GU2110G
Kód: GU2110GDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SPRCHOVÉ KOUTY A VANIČKY |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 44 kg |
| EAN: | 8590913129544 |
| Barva: | Zlatá mat |
| Délka: | 2000mm |
| Šířka: | 1000mm |
| Série: | LUXOR |
| Tvar: | Dveře do kombinace |
| Balení: | 1ks |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Značky: | GELCO |
| Typ_otvírání: | Posuvné |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.