MASIA obklad Rosso 7,5x30 (EQ-5) bal. = 1 m2 21329
Kód: 21329Související produkty
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLAD MASIA 7,5X15 / 7,5X30 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8435404914721 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 9mm |
| Série: | MASIA |
| Rozměr: | 7,5x30 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.