Mirage Glocal Perfect GC02 7,2x60 Battiscopa - sokl (TS49)
Kód: 67414Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY A DLAŽBY CENA NA DOTAZ |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Série: | Mirage Glocal |
| Rozměr: | 7.2 x 60 x 0.9 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 10 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Exteriér, Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | TS49 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.