Obklad Aleluia Livin Leather Greige 30x60 (R3742)
Kód: 175854Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14.13 kg |
| Farba: | Sivá, Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Séria: | Aleluia Livin |
| Rozmer: | 30 x 60 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1,46 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Použitie: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | R3742 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.