Obklad Ape Ama Grigio Decor Set(2) 40x120 Matt. Rett. (A039809)
Kód: 233672Detailní popis produktu
Obklad Ape Ama Grigio Decor Set(2) je keramický obklad s moderním estetickým vzhledem rostlin. Produkt disponuje velkorysým obdélníkovým rozměrem 40×120 cm a elegantní šedou barvou v odstínu Grigio s matným povrchem. Tento rektifikovaný a mrazuvzdorný materiál je určen pro využití v interiéru, kde najde uplatnění především v koupelnách, kuchyních nebo komerčních prostorech.
Specifikace:
- Rozměr: 40×120 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: šedá (Grigio)
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 1,18 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 11.8 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 2 ks |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039809 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.