Obklad APE Arka Ona Teal 5,8X11,6 Luc. (A045102)
Kód: 233844Detailní popis produktu
Obklad APE Arka Ona Teal o rozměru 5,8×11,6 cm má barvu Teal a lesklý povrch. Jedná se o mrazuvzdorný slinutý materiál v jednobarevném provedení. Produkt je určen pro interiér a komerční prostory.
Specifikace:
- Rozměr: 5,8×11,6 cm
- Povrch: lesklý
- Barva/odstín: Teal
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 1,05 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.14 kg |
| Barva: | Tyrkysová |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 10.5 mm |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 5.8 x 11.6 x 1.05 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,44 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045102 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.