Obklad APE Burlington Cumbrian Volcano 30x90 Rett.
Kód: 27422Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLADY DO INTERIÉRU |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.4 kg |
| Farba: | Hnedá, Čierna |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 10.4 mm |
| Dĺžka: | 900 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Séria: | APE Burlington |
| Rozmer: | 30 x 90 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory, Dekor |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použitie: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A037882 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.