Obklad APE Memories Kisses Smoke 12x13,8 (A036130)
Kód: 33787Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HEXAGONY NA OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.77 kg |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 7.5 mm |
| Délka: | 138 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Série: | APE Memories |
| Rozměr: | 12 x 13 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran), Obdélník |
| Balení: | 0,480004 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A036130 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.