Obklad APE Zephyra Alize Ecru 60x120 Matt. Rett. (A044546)
Kód: 240151Detailní popis produktu
Obklad APE Zephyra Alize Ecru je určen pro interiéry. Tento obdélníkový obklad o rozměru 60x120 cm vyniká svým matným béžovým povrchem a kamenným vzhledem. Díky rektifikovaným hranám umožňuje pokládku s minimální spárou. Je vhodný pro použití v koupelnách a kuchyních.
Specifikace
- Rozměr: 60x120 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Béžová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 0.82 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.81 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8.2 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Zephyra |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A044546 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.