Obklad APE Zephyra Alize Frost 60x120 Matt. Rett. (A044545)
Kód: 240152Detailní popis produktu
Obklad APE Zephyra Alize Frost je velkoformátový obklad v rozměru 60x120 cm. Tento rektifikovaný obklad s matným povrchem a bílou barvou je určen pro interiér, zejména do koupelen a kuchyní, kde imituje vzhled kamene.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Bílá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 0,82 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.81 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8.2 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Zephyra |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A044545 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.