Obklad APE Zephyra Frost 60x120 Matt. Rett. (A044536)
Kód: 240145Detailní popis produktu
Obklad APE Zephyra Frost 60x120 Matt. Rett. je moderní obkladový prvek o rozměrech 60x120 cm. Vyniká elegantní bílou barvou a matným povrchem, který interiéru dodá sofistikovaný vzhled. Je určen pro obklad stěn v interiérových i komerčních prostorách.
Specifikace
- Rozměr: 60x120 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Bílá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 7.2 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.5 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 7.2 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Zephyra |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 2,16 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A044536 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.