Obklad Ascot Ascot Deep Wood Chevron T12 Mix 30x25 Nat. (02ADWMCH20)
Kód: 215004Detailní popis produktu
Obklad Ascot Deep Wood Chevron T12 Mix v dekoru dřeva vyniká svým specifickým tvarem mozaiky. Tento matný obklad o rozměru 24,8×25 cm je určen pro interiér, zejména do koupelny nebo kuchyně.
Specifikace:
- Rozměr: 24,8×25 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: ne
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: A+B
- Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Barva: | Multicolor |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 250 mm |
| Šířka: | 248 mm |
| Série: | Ascot Deep Wood |
| Rozměr: | 24.8 x 25 x 0.9 |
| Tvar: | Jiný |
| Balení: | 4 ks |
| Estetický vzhled: | Dřevo, Mozaika |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Mozaika |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02ADWMCH20 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.