Obklad Ascot Stone Valley BATTISCOPA Sale 7x90 Nat. (02SVB91R)
Kód: 215237Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 897 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Série: | Ascot Stone Valley |
| Rozměr: | 7 x 89 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 6 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02SVB91R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.