Obklad Deceram Abaco Blanc 10x10
Kód: 215696Detailní popis produktu
Obklad Deceram Abaco Blanc s rozměrem 10×10 cm se vyznačuje bílou barvou. Tato dlažba je určena pro interiér, konkrétně do koupelny a kuchyně. Materiál je mrazuvzdorný a disponuje protiskluzem R10. Jedná se o produkt ve snížené jakosti s estetickým retro vzhledem.
Specifikace
- Rozměr: 10×10 cm
- Barva/odstín: Bílá
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 8,5 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.65 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 100 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Série: | Deceram 10x10 |
| Rozměr: | 10 x 10 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,48 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.