Obklad EdimaxAstor Concert Esagono Dec.Gold White 16,7x14,5 Matt. (B238)
Kód: 211786Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HEXAGONY NA OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Barva: | Bílá, Zlatá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 145 mm |
| Šířka: | 167 mm |
| Série: | EdimaxAstore Concert |
| Rozměr: | 16.7 x 14.5 x 0.9 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balení: | 20 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Dekor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | 3D efekt, Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B238 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.