Obklad EdimaxAstor Concert Mosaico Esagonale White 25x26 Matt. (N497)
Kód: 211792Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MOZAIKY - OBKLADY DO KOUPELNY V RETRO STYLU |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 260 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Série: | EdimaxAstore Concert |
| Rozměr: | 25 x 26 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 9 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Mozaika |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Mozaika, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | 3D efekt, Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Chodník, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | N497 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.