Obklad Grazia Essenze Listello P Felce 2,5x26 (LISTP04)
Kód: 26807Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CERAMICHE GRAZIA ESSENZE RETRO OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| Barva: | Zelená |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 9.4 mm |
| Délka: | 260 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Série: | Grazia Essenze |
| Rozměr: | 2.5 x 26 x 0.94 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Dekor, Listela, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | LISTP04 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.