Obklad Grazia Formae Ang.Toro Steel 2x6,5
Kód: 14526Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY FORMAE 13X26 |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Povrch: | Lesklý |
| Hrúbka: | 11 mm |
| Dĺžka: | 65 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Séria: | Grazia Formae |
| Rozmer: | 2 x 6 |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použitie: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | TOFA4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.