Protiskluzová dlažba APE Downtown Sand 11,5x11,5 (A037792)
Kód: 34365Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.37 kg |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 7.4 mm |
| Délka: | 115 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Série: | APE Downtown |
| Rozměr: | 11.5 x 11.5 x 0.74 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,503004 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A037792 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.