Retro Dlažba ABK Play Classic Sage 20x20 Nat. (0003478)
Kód: 26164Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 29.69 kg |
| Barva: | Matný, Bílá, Černá, Zelená |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | ABK Play |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Styl: | Retro |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,64 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 0003478 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.