Retro obklad Brennero Ricordi Prince Bleu fondo 20x20 (1.jakost) (P2520)
Kód: 27016Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY BRENNERO RICORDI |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.53 kg |
| Barva: | Lesklý, Bílá, Modrá |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | Brennero Ricordi |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Styl: | Retro |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,2 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro, Dekor |
| Materiál: | Interiérový obklad - červený střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | P2520 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.