Retro Retro dlažba Deceram Albatross Hex Deep Sea 17,5x20,2 Deco Random MIX
Kód: 57921Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | INTERIEROVÁ DLAŽBA |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Matný, Modrá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 202 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Série: | Deceram Albatross |
| Rozměr: | 17.5 x 20.2 x 0.9 |
| Styl: | Retro |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Retro, Dekor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.