RETRO volně stojící vana 157x76,5x73cm, bílá 72683
Kód: 72683Detailní popis produktu
RETRO volně stojící vana 157x76,5x73cm, bílá 72683 je volně stojící vana určená k instalaci do prostoru koupelny. Tento model v retro designu disponuje vnějšími rozměry 157x76,5x73 cm a nabízí vnitřní objem 166 l. Vana je vyvedena v bílém provedení.
Specifikace:
- Rozměr: 157x76,5x73 cm
- Tvar: Retro
- Barva/povrch: Bílá
- Objem: 166 l
- Odtok: průměr 52 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SAPHO VOLNĚ STOJÍCÍ RETRO VANY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 88 kg |
| EAN: | 8590729078081 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 730mm, 1570mm |
| Šířka: | 765mm |
| Rozměr: | 157x76,5x73 cm |
| Instalace: | Samostojná |
| Objem: | 166l |
| Tvar: | Retro |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Podpěrné nohy, Vanová souprava |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Značky: | POLYSAN |
| Material: | Litý mramor |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.