RETRO volně stojící vana 168x76,2x70cm, bílá, nohy bronz 43358
Kód: 43358Související produkty
Detailní popis produktu
RETRO volně stojící vana 168x76,2x70cm představuje solitérní prvek určený pro koupelny v retro stylu. Tato volně stojící vana o rozměru 168 x 76,2 x 70 cm a objemu 187 litrů je vyvedena v bílé barvě doplněné o bronzové nohy.
Specifikace:
- Rozměr: 168x76,2x70 cm
- Tvar: Retro
- Barva/povrch: Bílá / nohy bronz
- Objem: 187 l
- Odtok: Průměr 52 mm
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SAPHO VOLNĚ STOJÍCÍ RETRO VANY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 102.76 kg |
| EAN: | 8590729016298 |
| Barva: | bílá/nohy bronz |
| Délka: | 700mm, 1680mm |
| Šířka: | 762mm |
| Rozměr: | 168x76,2x70 cm |
| Instalace: | Samostojná |
| Objem: | 187l |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 3ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Značky: | POLYSAN |
| Material: | Litý mramor |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.