RIVIERA obklad Liso Cadaques Gray 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1004
Kód: ADRI1004Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Lido White 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1022
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
225 Kč
–6 %
RIVIERA Cornisa Lido White 5x20 ADRI5058
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
174 Kč bez DPH
211 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
295 Kč
–6 %
RIVIERA Bullnose Trim Lido White 0,85x20 ADRI5038
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
229 Kč bez DPH
277 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Lido White 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1024
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Malvarrosa 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1001
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1028
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Cadaques Gray 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1005
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 195 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Altea Blue 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1015
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 705 Kč bez DPH
2 063 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
355 Kč
–5 %
RIVIERA Angulo Macro Cornisa Lido White 5x5 ADRI5078
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
276 Kč bez DPH
334 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
355 Kč
–5 %
RIVIERA Angulo Exterior Cornisa Lido White 5x2,3 ADRI5068
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
276 Kč bez DPH
334 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1029
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Rimini Green 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1026
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
295 Kč
–6 %
RIVIERA Angulo Bullnose Trim Lido White ADRI5048
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
229 Kč bez DPH
277 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 195 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Monaco Red 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1019
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 705 Kč bez DPH
2 063 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Cadaques Gray 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1006
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Lido White 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1023
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY RIVIERA 10X10 / 10X15 / 20X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.633 kg |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8mm |
| Série: | RIVIERA |
| Rozměr: | 10x10 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.2m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.6333kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 120 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | ADEX |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.