RIVIERA obklad Liso Rimini Green 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1027
Kód: ADRI1027Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Niza Blue 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1016
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
295 Kč
–6 %
RIVIERA Angulo Bullnose Trim Lido White ADRI5048
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
229 Kč bez DPH
277 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 195 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Altea Blue 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1013
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 705 Kč bez DPH
2 063 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Mundaka Gray 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1007
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
355 Kč
–5 %
RIVIERA Angulo Rodapie Lido White ADRI5098
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
276 Kč bez DPH
334 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Niza Blue 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1017
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Rimini Green 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1025
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Mundaka Gray 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1008
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 195 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Santorini Blue 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1012
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 705 Kč bez DPH
2 063 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Rimini Green 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1026
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Cadaques Gray 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1004
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 795 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Santorini Blue 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1011
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 394 Kč bez DPH
1 687 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 10x10 (bal=1,2m2) ADRI1028
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Cadaques Gray 20x20 (bal=1,2m2) ADRI1005
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
225 Kč
–6 %
RIVIERA Rodapie Lido White 10x20 ADRI5088
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
174 Kč bez DPH
211 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 895 Kč
–6 %
RIVIERA obklad Liso Rodas Blue 10x15 (bal=1,34m2) ADRI1030
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 472 Kč bez DPH
1 781 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY RIVIERA 10X10 / 10X15 / 20X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.216 kg |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8mm |
| Série: | RIVIERA |
| Rozměr: | 10x15 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1.34m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.2164kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 90 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | ADEX |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.