Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
Kód: 2020BROSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
575 Kč
–13 %
Flexibilní nerezová hadice M10x3/8", 35cm, bronz 33414
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
409 Kč bez DPH
495 Kč
495 Kč
–13 %
Pevná připojovací trubka 10mm-M10x1, 30 cm, bronz TUB36
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
352 Kč bez DPH
426 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, bronz 3116
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, bronz 3126
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, bronz 3276
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 968 Kč bez DPH
6 011 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, bronz 3376
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, bronz 3176
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
ANTEA stojánková retro umyvadlová baterie s výpustí, bronz (3176)
SALECODE:RETRO3:3:%
7 490 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, bronz 3026
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, bronz 3186
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
4 826 Kč bez DPH
5 839 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 275mm, bronz 3096
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
Retro stojánková dřezová baterie bronz.
SALECODE:RETRO3:3:%
2 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, bronz 3206
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 556 Kč bez DPH
1 883 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, bronz 3176L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, bronz 3176L
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, bronz 3276L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 384 Kč bez DPH
8 935 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, bronz 3276L
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, bronz 3226
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 2020BRO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,270 kg |
| EAN | 8024587002600 |
| Materiál | Mosaz |
| Barva | Bronz |
| Velikost závitu | 1/2"x3/8" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ROHOVÉ VENTILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8024587002600 |
| Barva: | Bronz |
| Série: | Antea |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Velikost závitu: | 1/2"x3/8" |
| Vybavení: | S filtrem |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
