Settecento Chelsea Smoke 15x15
Code: 12543Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.8 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 13 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Settecento Chelsea |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 305315 |