SLEZÁK RAV LABE - Dřezová baterie, Černá matná L519.0/4CMAT - 3,8"
Code: L519.0/4CMATRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV LABE BLACK MATT - RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| EAN: | 8596700007903 |
| Color: | Černá matná |
| Length: | 405 |
| Width: | 250 |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 3,8" |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Stojánková |
| Product depth: | 65 mm |
| Surface treatment: | Lak |
| Typ kartuše: | 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Dřezová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ano |
| Perlátor: | MA0002ECMAT |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,71 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ano |
| Rozměr balení: | 65 x 105 x 250 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,43 |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.