Sprchový sloup s pákovou baterií, otočné ramínko, zlato mat CF139GB
Kód: CF139GBDetailní popis produktu
Sapho sprchový sloup s pákovou baterií v povrchové úpravě zlato mat představuje ucelené řešení pro váš sprchový kout. Tento sprchový komplet kruhového tvaru disponuje praktickým otočným ramínkem a nástěnnou baterií s roztečí 15 cm. Souprava vyrobená z kvalitní mosazi nabízí uživatelský komfort díky nastavitelné výšce sloupu a sprchovým funkcím zahrnujícím déšť i masážní režim.
Specifikace:
Barva/povrch: Zlato mat
Materiál: Mosaz
Montáž: Nástěnná
Rozteč: 15 cm
Obsah setu: Sprchový sloup, páková baterie, hlavová a ruční sprcha, hadice, otočné ramínko
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO SPRCHOVÉ SETY / SLOUPY |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 4.243 kg |
| EAN: | 8590913124167 |
| Barva: | Zlato mat |
| Povrch: | Matný |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť, Déšť/Masáž, Masáž |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, Nastavitelná výška sloupu |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 23 mm |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.