SPY vanová retro baterie na připojení do podlahy, zlato mat PY21/19
Kód: PY21/19Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPY PÁKOVÉ BATERIE ZLATO MAT |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 11.509 kg |
| EAN: | 8590913935459 |
| Barva: | Zlato mat |
| Délka: | 920mm |
| Šířka: | 50mm |
| Série: | SPY |
| Instalace: | Do podlahy |
| Ovládání: | Páka |
| Hloubka výrobku: | 195mm mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| Balení: | 1ks |
| Druh přepínače na sprchu: | Tlakový saretací |
| Materiál: | Mosaz |
| Výška výtoku: | 790mm |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.