SUSSI R rohová stojící retro vana, litý mramor 150x70x50cm, bílá 93231R
Kód: 93231RDetailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Popis
Samostatně stojící vana SUSSI se neobezdívá ani neobkládá. Svým designem je určena k instalaci ke stěně do rohu, čímž se stává zajímavou variantou náhrady za klasickou rohovou vanu.
- Sifon je nutno zapustit do podlahy.
Popis série
UNITY CONCEPT je unikátní kolekce, která přináší harmonii a eleganci do Vaší koupelny díky sjednocení materiálů ve čtyřech příjemných zemitých barvách. Tato kolekce, navržena pro maximální estetickou a funkční integraci, umožní vytvořit dokonale sladěný prostor, který spojuje moderní design s přírodními tóny pro relaxační a vyvážený zážitek. U umyvadel a van je na výběr stylová celobarevná varianta MONOCOLOR nebo praktická dvoubarevná verze DUALCOLOR.
- MONOCOLOR – matná barva, design, styl
- DUALCOLOR – matný vnější plášť, lesklý vnitřní prostor, praktičnost, údržba
Všechny produkty jsou vyrobeny z litého mramoru s povrchem Gelcoat, který kombinuje příjemný vzhled s vysokou odolností a nabízí matné nebo lesklé provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO VANY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 145 kg |
| EAN: | 8590729001959 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 495mm, 1495mm |
| Šířka: | 705mm |
| Rozměr: | 149,5x70,5x49,5 cm |
| Instalace: | Samostojná |
| Objem: | 235l |
| Tvar: | Asymetrické |
| Balení: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Značky: | POLYSAN |
| Material: | Litý mramor |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.