ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Kód: UT044GSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
3 290 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, páčka krystal, chrom KI41KC
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 338 Kč bez DPH
2 829 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
12 790 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz MK386KSM
Dodání obvykle 7–10 dnů
8 668 Kč bez DPH
10 488 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 623 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL287.3ZK
Dodání obvykle 7–10 dnů
5 166 Kč bez DPH
6 251 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
12 890 Kč
–14 %
VIENNA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, bronz VO042BR
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
9 161 Kč bez DPH
11 085 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 290 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, chrom/zlato SET305-102
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 470 Kč bez DPH
5 409 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
14 140 Kč
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 050 Kč bez DPH
12 160 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 260 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz MK483SM
Dodání obvykle 7–10 dnů
4 920 Kč bez DPH
5 953 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 090 Kč
–10 %
Olsen Spa Podomítkový sprchový/vanový set VEO II zlatá BABWVSPZLII
Naskladnění do 2 týdnů od objednání
5 274 Kč bez DPH
6 381 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 114 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL283LZ
Dodání obvykle 7–10 dnů
2 788 Kč bez DPH
3 373 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
87 783 Kč
–25 %
Tres Clasic podomítkový termostatický retro sprchový set zlato 24235202OR
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
54 411 Kč bez DPH
65 837 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 114 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL283LZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
2 788 Kč bez DPH
3 373 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, chrom SET305-101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 440 Kč
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 288 Kč bez DPH
6 398 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 390 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, páčka krystal, zlato KI41KZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 831 Kč bez DPH
4 635 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 557 Kč
–17 %
Slezák Rav Labe Retro - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Chrom L086K
Skladem u dodavatele (3-7dní)
2 411 Kč bez DPH
2 917 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 990 Kč
–14 %
SPY podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, zlato PY42/17
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 679 Kč bez DPH
6 871 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO PODOMÍTKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913988585 |
| Barva: | Zlato mat |
| Délka: | 190mm |
| Šířka: | 190mm |
| Série: | ULTRAMIX |
| Instalace: | Podomítková |
| Ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Třícestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.