ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043TG
Kód: UT043TGSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
7 623 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL287.3ZK
Dodání obvykle 7–10 dnů
5 166 Kč bez DPH
6 251 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
13 990 Kč
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043G
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
9 943 Kč bez DPH
12 031 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
13 190 Kč
–20 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, zlato mat CM042GB-02
Na objednávku, dodání za 2-3 měsíce
8 646 Kč bez DPH
10 462 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
13 490 Kč
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 4-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWV4PJZ
Naskladnění do 4 týdnů od objednání
10 034 Kč bez DPH
12 141 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 114 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL283LZ
Dodání obvykle 7–10 dnů
2 788 Kč bez DPH
3 373 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
15 270 Kč
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044TG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 853 Kč bez DPH
13 132 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, zlato SET305-105
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 389 Kč bez DPH
7 731 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 190 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, chrom SET305-101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 399 Kč bez DPH
5 323 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 114 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná NL283LZK
Dodání obvykle 7–10 dnů
2 788 Kč bez DPH
3 373 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
11 400 Kč
–14 %
CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, vyústění, zlato mat CM042GB-01
Na objednávku, dodání za 2-3 měsíce
8 102 Kč bez DPH
9 804 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
14 140 Kč
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
10 050 Kč bez DPH
12 160 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 623 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - lesklá NL287.3Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
5 166 Kč bez DPH
6 251 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 090 Kč
–14 %
ANTEA podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, nikl SET305-108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 750 Kč bez DPH
6 957 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
KIRKÉ podomítková sprchová retro baterie, 2 výstupy, zlato KI42Z
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 890 Kč
–14 %
KIRKÉ podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, zlato KI41Z
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 764 Kč bez DPH
3 345 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 390 Kč
–14 %
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová retro baterie, 1 výstup, bílá páčka, zlato KI41BZ
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 120 Kč bez DPH
3 775 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO PODOMÍTKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 měsíců |
| Hmotnost: | 3.177 kg |
| EAN: | 8590913989933 |
| Barva: | Zlato mat |
| Délka: | 190mm |
| Šířka: | 190mm |
| Série: | ULTRATAP |
| Instalace: | Podomítková |
| Ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 3ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.